טנגרם סופט הוכרזה שותף פלטינום של IBM

חברת Tangram-soft (טנגרם-סופט), מבית מטריקס, מהמובילות בישראל במתן שירותים בתחום טכנולוגיות המידע, הוכרזה על ידי IBM העולמית כשותף עסקי ברמת פלטינום – רמת השותף העסקי הגבוהה ביותר – בתחום התוכנה. מעמד זה, ששותפים מעטים מחזיקים בו, מהווה הכרה שחברת טנגרם סופט הינה חברה מובילה בישראל בתחום מכירה, יישום ואחזקה של פתרונות IBM. לטנגרם סופט וחברת IBM קשרים עסקים רחבים ומגוונים במשך שנים רבות. לחברה מומחיות בדרגה הגבוהה ביותר בשלושה Brands: Cloud integration & Development, Security Operations & Response, Information Risk & Protection.

מעמד פלטינום מוענק לשותף עסקי שהיקף מכירותיו השנתי גבוה במיוחד ואשר קיבל המלצות מצוינות מלקוחות החברה לאורך שנים. מעמד הפלטינום מאפשר לבעליו בין היתר, גישה ישירה וייחודית למעבדות IBM.

טנגרם סופט אף זכתה למעמד EXPERT – מומחה בתחום הענן, וזאת בנוסף למעמד דומה שכבר החזיקה בו בתחום האבטחה. את מעמד ה- EXPERT מקבלת חברה שכל עובדיה סיימו בהצלחה הכשרות והסמכות של IBM בתחום המדובר וסיפקו Delivery מוצלח.

ירון רז, מנכ"ל טנגרם סופט – "התואר הזה ממלא אותי גאווה, בעיקר כי הוא מעיד על יכולת מקצועית וניהולית של אנשינו, אך יתרה מכך – הוא מעיד על שביעות רצון הלקוחות שלנו. אין לי ספק כי רמת הביצועים הגבוהה של טנגרם וקבלת התואר החדש רק יחזק את שיתוף הפעולה עם IBM וישמר את מעמדנו כמובילים בתחום בארץ".

משה כהן, מנהל השותפים העיסקיים ב- IBM ישראל – ״אנו גאים בשותפות רבת השנים עם חברת טנגרם סופט. החברה מקפידה שנים רבות על רמה גבוהה של מומחיות, מקצוענות ושביעות רצון הלקוחות המהווים יסודות מרכזיים בפעילותה. IBM ישראל מברכת את כל עובדי ומנהלי טנגרם סופט ומאחלת להם המשך הצלחה! ״

רוצים לשמוע עוד?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*
*
*
*