מניעת מתקפות סייבר
בצל המשבר הגלובאלי

בצל המשבר, ארגונים רבים מסקטורים שונים הבינו כי עליהם להרחיב את שירותיהם החוצה ולהנגיש אותם לציבור על ידי האינטרנט. לצד זה, גם מקומות עבודה הבינו שעליהם לספק לעובדים את האפשרות לעבוד מרחוק. תשתיות של משרדים שלמים שונו והותאמו למודל החדש ובוצעו הרחבות של רישיונות להתחברות דרך VPN לרשת המשרד. המעבר לשירות דיגיטלי ופתיחת הרשת הארגונית "החוצה" כדי לאפשר לעובדים לעבוד בבטחה מבתיהם, הגביר משמעותית את האיום על הגנות הרשת של החברה.
נושא זה העסיק רבות את מנהלי אבטחת המידע ואנשי ה-IT, שחיפשו באופן טבעי ליווי צמוד של חברות אבטחת מידע שיוכלו לסייע לארגון שלהם לבצע את השינויים הללו בצורה בטוחה. 2BSecure, זרוע הסייבר ואבטחת המידע של מטריקס, ליוותה לא מעט ארגונים שחיברו את הרשת שלהם לעבודה מרחוק, כאשר באמצעות מחלקת התקיפה בוצעו לאורך החודשים האחרונים מאות מבדקי חדירה לפתרונות של לקוחות שהבינו שבכדי שהעסק ימשיך לעבוד בבטחה, עליהם לבצע את המעבר הזה בצורה מהירה מצד אחד אבל בעיקר מאובטחת מן הצד השני.

 

חברת אבטחת המידע של מטריקס, 2BSecure, מפתחת עבור לקוחותיה מגוון פתרונות וכלים מתקדמים

2BSecure, חברת הסייבר ואבטחת המידע של מטריקס, השיקה SOC חדש העומד לשירות לקוחות החברה 24/7.
עם התחדשות ה-SOC התחדשו גם בשירותים שהחברה מספקת במחלקת השירותים המנוהלים MSSP.
השירות מספק ללקוחות החברה ניהול, הגנה והתראה לתחנות קצה ושרתים לכל סוגי מתקפות הסייבר, וכל זאת בניהול מלא של 24/7 ע"י מרכז ה- SOC, בו מנוהלים כלל התהליכים שעובו ברוח דרישות התקופה.

במסגרת הפעילות עם עשרות חברות מובילות בארץ ובעולם, במרכז הבקרה מתבצע איסוף מידע אונליין מאלפי גופים, ובכך מתאפשרת התווית מדיניות ללקוחות. באמצעות מידע מודיעיני שנאסף מהלקוחות במרכז ניתן לגלות את הפרצות בעולם כולו.

 

להתכונן למתקפות סייבר וליצור מערכות אבטחת מידע ארגוניות מובילות

הנגיף הוליד עימו שורה של איומי סייבר וסיכוני אבטחה חסרי תקדים למגזר העסקי והממשלתי, אבל ארגונים גמישים כבר מטמיעים מענה לסיכונים החדשים. חברת אבטחת המידע של מטריקס, 2BSecure, בשיתוף עם Cisco, פיתחה, הטמיעה ותחזקה פתרונות אבטחת מידע מתקדמים: Duo ו- Umbrella, המספקים ללקוח מעטפת של אבטחת מידע, המאפשרת עבודה בטוחה מרחוק.
לחץ כאן להיכרות עם הפתרונות המתקדמים 

איך ממזערים את הנזק או נערכים לקראת מתקפת סייבר שתבוא? על כך בהרחבה בכתבה של פבלו גוט, סמנכ"ל המכירות של 2BSecure, חברת האבטחה של מטריקס.
לחץ כאן לקריאת המאמר

בעת חיבור מרחוק למקום העבודה עלולים לצוץ איומי סייבר בעקבות חיבור מרחוק לרשת הארגונית. על מנת להימנע ממתקפות, ארגונים נדרשים לבצע כמה פעולות במטרה לצמצם את פריצות הסייבר האפשריות, כך לפי דוריה גלעם, ראש צוות תקיפה ב-2BSecure, חברת אבטחת המידע והסייבר של מטריקס.
לחץ כאן לקריאת המאמר 

 

רוצים לשמוע עוד?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*
*
*
*