מטריקס מפתחת פתרונות מתקדמים
עבור מערכת הבריאות

ביום בהיר אחד בשלהי חודש מרץ, בעודנו עסוקים בחיפוש אחר תחפושות לפורים, התעוררנו למציאות חדשה, לפיה נגיף הקורונה מציב בפנינו אתגרים רבים בכלל תחומי החיים- ארגוניים, חברתיים ואפילו משפחתיים, אך בחזית עמד וממשיך לעמוד תחום הבריאות.
במהלך החודשים האחרונים פותחו במטריקס מגוון כלים ופתרונות מתקדמים שסייעו ואפשרו למערכת הבריאות להילחם בנגיף הקורונה. על מגוון זרועותיה, מטריקס לוקחת חלק פעיל במאמץ הבלימה של נגיף הקורונה בישראל, ומביאה לידי ביטוי זרקור מיוחד על תחום הרפואה בכלל, ועל ההירתמות למאבק בנגיף קורונה בפרט.
אנחנו גאים לקחת חלק בפרויקטים משמעותיים בתחום הבריאות, לגעת במיליוני אזרחים במדינת ישראל ולהשפיע על חייהם לטובה.

 

עושים היסטוריה בשיבא

האפליקציה החדשנית של המרכז הרפואי שיבא תל השומר מאפשרת לכל משתמשיה חוויה מתקדמת וחדשנית. האפליקציה, שפותחה על ידי Matrix Digital ועוצבה על ידי Matrix Experience, מספקת למטופלי בית החולים מגוון פתרונות מתקדמים, כגון: ניווט הדרך במרכז הרפואי, קבלת מידע על בית החולים, יצירת קשר עם המחלקות השונות, כמו גם גישה לתיק הרפואי והזמנת תורים במגוון דרכים.
נוסף על כך, פותח באפליקציה מתחם תוכן ייעודי ומיוחד לנשים בהריון ולקראת לידה, הרוצות לקבל מידע מהימן מהמומחים של שיבא, להשתמש בכלים מיוחדים שפותחו לניהול ההיריון ואפילו להאזין לתרגולי מיינדפולנס ייעודיים לשלבי ההיריון השונים וללידה עצמה.
לחץ כאן לקרוא עוד על האפליקציה

 

שימוש בטכנולוגית AI לטובת המאבק הלאומי בנגיף הקורונה

במסגרת המאמץ הלאומי במאבק בנגיף קורונה, הופעל ע"י מפא"ת צוות חוקרי AI (בינה מלאכותית) של Matrix Defense.
הצוות של מטריקס, בראשות ד"ר צביקה סגל (רופא ומומחה ל-AI), הוביל קבוצה של חוקרים ממספר תעשיות וחברות סטרטאפ במטרה לסייע לביה"ח שיבא להקדים תרופה למכה ולחזות את ההידרדרות של חולי קורונה ובצורך בהנשמה. כל זאת תוך שימוש במיטב כלי הבינה המלאכותית שפותחו ב- Matrix Defense הצוות של מטריקס נבחר מבין עשרות צוותים, על ידי צוות שופטים בינלאומי מתחום הרפואה, להציג את העבודה במפגש בו נטלו חלק מאות רופאים ומומחים מבתי חולים בארץ ובעולם.

 

מרחפים בחדשנות

דמיינו מציאות בה ישנה רשת רחפנים שיכולה להעביר כל דבר (שהוא מספיק קטן ומספיק קל) – מכל מקום לכל מקום, בכל זמן. זה נשמע כמו סיפור בדיוני, אך לאחרונה הפך למציאות.
לאחר חודשים של התארגנות בין משרדית, חדשנות טכנולוגית ופריצות דרך רגולטוריות, הושקה פעילות ייחודית וחדשנית, שמטריקס דיפנס הינה בין מחולליה. והיישום הראשון שלה, איך לא- תמיכה במאבק למיגור נגיף הקורונה.
לחץ כאן לקריאה בהרחבה על הפרויקט הראשון מסוגו לקידום הכבישים האוויריים הראשונים בארץ

 

פיתוח מערכת מתקדמת לניהול חולי קורונה עבור קופת חולים מאוחדת

מערכת חדשה שפותחה על ידי מטריקס מאפשרת ניהול מתקדם בחולי הנגיף וקבלת תמונת מצב עדכנית בזמן אמת של מטופלים בקופת החולים. המערכת מבצעת ניהול, מעקב וניטור מטופלי ונחשפי קורונה בקופת חולים מאוחדת. הפתרון משמש את כל עובדי הקופה, ומאפשר להם לתת מענים מהירים וגמישים לתהליכים המשתנים במשבר באופן תדיר. המערכת החדשנית חוללה מהפך באופן הטיפול במטופלים ובמוקדי ההתפרצות, בזכות כך שהיא מאפשרת מעקב אחר תסמינים, ניטור על פי אלגוריתם משתנה, ניהול דיגום אוטומטי ע"י ממשקים למד"א ופיקוד העורף ועוד.
לחץ כאן למידע נוסף

 

מערכת לניתוח נתונים בזמן אמת עבור בית חולים

חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס סיפקה מערכת מבוססת פתרון אנליטיקס של SAP לניתוח נתונים בזמן אמת.
בסרטון המצורף מסביר ד"ר אייל צימליכמן, סמנכ"ל רפואה, חדשנות וניהול סיכונים בבית החולים שיבא, על דשבורד ניתוח הנתונים והמדדים הקליניים בזמן אמת, המשמש כיום ככלי לקבלת החלטות מיידיות, קריטיות ומצילות חיים.
לחץ כאן לצפייה בסרטון

 

הטכנולוגיה ככלי לשמירה על בריאות העובדים בארגון

אחד מתחומי האחריות המוטלים כיום על כתפם של הארגונים הוא הדאגה לבריאות העובדים.
מטריקס מדיקל טק הוקמה כבר בתחילת משבר הקורונה, במטרה לאפשר לארגונים להתמודד עם אתגר הבריאות בצורה הטובה ביותר. בזכות הקשרים הענפים של מטריקס עם סין, מדיקל טק ייבאה מגוון פתרונות טכנולוגיים ידידותיים לשימוש, שמטרתם לסייע לארגונים לשמור על סביבת עבודה בריאה בצורה הטובה והיעילה ביותר. בין הפתרונות: עמדות חיטוי אוטומטיות, מדחום ללא מגע, טאבלט למדידת חום הכולל דיווח ותיעוד ועוד.
כלל הפתרונות מאפשרים לארגונים לעמוד ביעילות בדרישות התו הסגול המתעדכנות, ולקבל בבית אחד את המעטפת השלמה והכוללת ואת מגוון הפתרונות הנדרשים.
לחץ כאן למגוון פתרונות

 

ארגונים שומרים על התו הסגול עם מערכת דיגיטלית ראשונה מסוגה למעקב אחר בריאות העובדים

בזמנים בהם עסקים נדרשים לדיווחים בזמן אמת, המשפיעים על התנהלות החברה כולה, פיתחה חברת קמביום מבית מטריקס את – CoviDefense אפליקציה מבוססת ענן, המשמשת ככלי לחברות ועסקים לקבל הצהרת בריאות יומית מכלל העובדים. CoviDefense מאפשרת לארגונים לשמור על בריאות עובדיהם ולעמוד בתנאי התו הסגול ביעילות ובנגישות לצד שמירה על פרטיות העובד.
לחץ כאן להורדת האפליקציה

המערכת ידידותית למשתמש, רספונסיבית ונגישה מכל מכשיר, וגם ברמת אבטחה מקסימלית. העובד ממלא בה שאלון קצר על מצב בריאותו בהתאם להנחיות הממשלה המתעדכנות, במכשיר הטלפון האישי שלו. הדיווח מגיע בזמן אמת ל-Data base שמור ומאובטח שממנו ניתן להפיק דוחות מסוגים שונים בהתאם לצרכי הארגון, וכמובן לעקוב אחר מילוי ההנחיות ולפעול בהתאם לצורך.
לחץ כאן למאמר בנושא

המערכת נבנתה כך שניתן לעדכן אותה בכל עת בהתאם להנחיות המתעדכנות, ומכיוון שהיא מותקנת על ענן- אין צורך בעדכוני גרסה או התקנות נוספות וכל העדכונים עוברים בזמן אמת בסנכרון מלא. כמו כן, באפשרות הארגון לייצא את כלל המידע מהמערכת באופן מיידי ועצמאי, ככל שנדרש במקרה של ביקורת או חלילה הדבקה.

יתרון נוסף של CoviDefense, שניתן להתאימה כך שתהווה גם מערכת למעקב על נוכחות העובדים. בעידן של עבודה מרחוק, היא מהווה פתרון לדיווח נוכחות ללא תלות במיקום גיאוגרפי או מכשיר כלשהו על מנת לדווח.

 

רוצים לשמוע עוד?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*
*
*
*