Close
שליחת קורות חיים

לעבוד במטריקס

​חברת מטריקס מתגאה ביחסים החבריים השוררים בין עובדיה ומנהליה. אנו מאמינים כי הקשר החברי ורווחת העובדים תורמים לסביבת עבודה נעימה, ליצירתיות ולצמיחת החברה. במטריקס אנו מטפחים את העובדים באופן שוטף באמצעות תוכניות הדרכה והעשרה רחבות ומגוונות, דואגים לחיזוק הקשר בין העובדים וביניהם לחברה דרך פרוייקטים מקצועיים רוחביים וכמובן דואגים לרומם גם את מצב הרוח על ידי קיום ימי וערבי גיבוש חברתיים, ארועי משפחות, נופשונים, טיולים, ציון החגים, תחרויות, מסיבות ועוד.

מטריקס הינה החברה שהכי טוב לעבוד בה במגזר שירותי התוכנה

 

job.jpg

 

 העשרה ופיתוח <b>במטריקס</b>

 

תוכנית האוניברסיטה הפתוחה של מטריקס מעניקה לעובדים הזדמנות להעשיר ולפתח את עולמם האישי והמקצועי. התוכנית כוללת תחומי העשרה רבים כגון תרבות ופנאי (החיים שמעבר ל"עולם העבודה"), טכנולוגיה ומערכות מידע, מיומניות ניהול, תקשורת בין אישית ועוד.

התכנים מועברים במהלך השנה בעשרות הרצאות אורח, קורסי העשרה קצרים ואף קורסי פיתוח ארוכים (הניתנים ללא כל עלות או בסבסוד החברה) בהם לוקחים חלק אלפים מעובדי החברה ובני/בנות הזוג.

תוכנית שמטרתה עידוד זיהוי הזדמנויות עסקיות בקרב עובדי החברה. התוכנית מחזקת את השפעת העובדים על הצלחתה העסקית של החברה כולה וכמובן מקשרת בין הצלחה זו להצלחתו האישית של העובד. העובדים המשתתפים בתוכנית מעלים את רמת המקצועיות וההבנה העסקית שלהם, מרחיבים את רשת הקשרים שלהם, זוכים להכרה והוקרה בחברה, וכמובן בבונוסים ופרסים שווי ערך.

מפגשי שולחן עגול והרצאות העשרה לעובדים על היצע השרותים הרחב והפתרונות המרכזיים של מטריקס. מפגשים חודשיים בהם פוגשים העובדים את אנשי המפתח והמובילים הטכנולוגיים בחברה, ומכירים טוב יותר את עושר יכולותיה. המפגשים מאפשרים לעובדים להרחיב את הידע שלהם בתחומי העיסוק של החברה, לחזק את רשת הקשרים והקישורים שלהם, ולהעמיק את מעורבותם בפעילות החברה.

תוכנית ייחודית המיועדת לשדרת הניהול בחברה. מגוון מפגשי העשרה ופיתוח למנהלים, החל מקורסי פיתוח בסיסיים ומתקדמים, מפגשי קבוצות עמיתים לומדות, סדנאות העשרה במיומנויות ניהול ספציפיות (חוצות חברה), מפגשי העשרה וגיבוש רבעוניים של כל שכבות המנהלים וסדנאות ODT מיוחדות.

פורום לכלל אנשי המכירות בחברה הנפגש פיזית אחת לרבעון וכולל מפגשי שולחן עגול בין מנהלי מכירות לרוחב המטריצה (שירותי רוחב, מרכזי התמחות ומגזרים) ו"חדר כושר" - מפגשי העשרה, רכישת כלים ונטוורקינג בין אנשי מכירות מכלל רחבי החברה.

 

 <b>מטריקס</b> למען הקהילה

 
pic3.jpg 

מטריקס מאמינה שחברה עסקית מצליחה היא חברה תורמת, אכפתית ושותפה אמיתית לעשייה החברתית תוך הפיכת הנתינה לדרך חיים.​

 

 פעילות בדורה

 
 

 תרבות, פנאי ורווחה <b>במטריקס</b>

 

מטריקס מציעה לעובדיה, בני/ות הזוג וילדיהם הנהגים סדנאות נהיגה חוויותיות בהן הנהגים מתרגלים עם מכוניותיהם התמודדות עם מצבי חירום שונים בתנאי כביש וכללי נהיגה נכונים. הסדנא החוויתית מלווה בהדרכה של צוות מיומן העוסק גם בשינוי תפיסתי בנושא הנהיגה הנכונה והבטוחה.

תחרות תחפושות בפורים, שוק נחלת בנימין על הגג - עובדים יוצרים ומוכרים, טיול משפחות במתכונת מחפשים את המטמון, עפיפוניאדת מטריקס, יוצרים את מטריקס בחול, ערב סינגלס על הגג - "בשנת ה-10 מוצאים אהבות חדשות", הפנינג בריאות וחיים טובים על הגג, הצגות החטיבות, ילדי עובדים מברכים ויוצרים מטריקס, כוכב נולד במטריקס (80 זמרים וזמרות, שיתוף כלל העובדים דרך האינטרנט, גמר במעמד קהל של מאות וכמובן פרסים שווים במיוחד ל-3 הגדולים), מי רוצה להיות מטריקסיונר (מעל 400 משתתפים), מפגשים חודשיים של מועדון הסרט הטוב ועוד.

טיולים מיוחדים בחו"ל - ניצול יתרון הגודל ליציאה ליעדים מיוחדים כמו יפן, לפלנד, גאורגיה ועוד.

אולימפיאדת אביב וכן אליפות מטריקס במקצועות הקט-רגל והכדור סל עם 22 קבוצות ועשרות רבות של אוהדים ופרסים שווים!

הטבות רבות לעובדים בתחומי הפנאי והרווחה, וכן חלוקת תווי שי (ב-2010 לבדה חולקו תווים בהנחה מצטברת של מעל ארבעה מליון שקלים!)

תוכנית ביטוח בריאות ייחודית של עובדי מטריקס, מהמובילות בשוק מבחינת סל השירותים, אשר נבנתה במטרה להעניק לכל אחד את הביטחון והשקט הנפשי בנושא הבריאות.

תוכנית עידוד מיוחדת לעובדי מטריקס לקלוט את חבריהם בחברה. התוכנית כוללת מענקים, פרסים שווי ערך ובונוסים מיוחדים על קליטת חברי עובדים בחברה וכן הגרלות של פרסים גדולים במיוחד בסוף כל שנה.

במטריקס אנו שותפים בימי החג של העובדים. בימי הולדת, הולדת בן/בת, נישואין וחגים אנו מעניקים מתנה ייחודית לעובדים.