Close
שליחת קורות חיים

הראל השיקה אתר לקוחות חדשני, המבוסס על טכנולוגיות איתור מידע מתקדמות של מיקרוסופט , בהשקעה של עשרות מיליוני שקלים

10/02/2016

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים השיקה אתר אינטרנט חדשני ללקוחותיה, המבוסס על טכנולוגיות איתור מידע מתקדמות של מיקרוסופט בפיתוח משותף של חטיבת ה- Enterprise Services במיקרוסופט ישראל וחברת מטריקס, בשיתוף עם צוותי הפיתוח בחטיבת הטכנולוגיות של הראל.
האתר החדש, אשר בפיתוחו הושקעו עשרות מיליוני ש"ח, תוכנן בקונספט של מנוע חיפוש מתקדם, המעניק מענה מדויק ומהיר לצרכי הלקוח באמצעות חיפוש פשוט, אינטואיטיבי ומהיר של מידע, וזאת בנוסף לניווט בין קישורים או הקלקות עכבר. האתר פותח לאחר בחינה מדוקדקת של צרכי הלקוחות והוכוון להיות מסוגל לענות על צרכי הלקוחות בקלות, בבהירות ובאופן אינטואיטיבי.
 
האתר החדש הינו למעשה יישום מבוסס חיפוש (Search Driven Application) אשר מציע לגולש לבצע חיפוש פשוט, כאשר התוכן ומבנה האתר מותאמים לבקשתו או שאלתו של הגולש ולנתוניו האישיים. בנוסף, מציע האתר גישה נוחה ופשוטה לשירות המידע האישי של הלקוחות, דוחות מידע ברורים ומפורטים יותר וביצוע מגוון פעולות מקוונות בכל זמן ומכל מקום. לדוגמא: עדכון פרטים, הגשת תביעה בתחומים שונים, בדיקת סטטוס תביעה, שינוי מסלולי השקעה, רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל, הגשת מסמכים, מילוי מסמכים, חיפוש מוסך הסדר תוך שימוש ב Google Maps ועוד. הרישום וההזדהות באתר הינם מהירים וידידותיים ומתבצעים באמצעות סיסמא חד-פעמית הנשלחת לטלפון הנייד של הלקוח.
 
האתר מאפשר גישה פשוטה וקלה למידע עבור לקוחות הראל מכל סמארטפון, מחשב וטאבלט, באמצעות הקלדת בקשה למידע או שאלה בשורת החיפוש. החיפוש הינו פשוט, קל ומהיר ומציג תשובות ממוקדות וגישה לכלים ומערכות בהתאם לחיפוש של הלקוח. כדי לאפשר נגישות מלאה ליישומי האתר החדש מכל הדפדפנים המתקדמים ומכלל מכשירי המובייל וכדי לייצר עבור הלקוח חווית משתמש פשוטה, מתקדמת, מאובטחת ומהירה, שילבה הראל באתר טכנולוגיות מתקדמות ובראשן טכנולוגיית SharePoint 2013 של חברת מיקרוסופט ומנוע החיפוש Fast המוטמע בתוכו בשילוב עם רכיב מורפולוגיה עברית של חברת מלינגו, זאת תוך מיצוי מרבי של יכולות המערכת בתחום העיצוב הרספונסיבי (Responsive Web Design) וההתאמה למכשירי המובייל השונים.
 
דוחות המידע האישי באתר פותחו באמצעות מערכתIntellisys  המאפשרת הצגה ויזואלית מתקדמת, ברורה וידידותית של הנתונים ללקוח. השירותים הדיגיטליים המשולבים באתר פותחו על-ידי צוותי הפיתוח בחטיבת הטכנולוגיות של הראל, על בסיס שפות פיתוח מוכרות לרבות Java ו-JavaScript תוך שימוש ב-framework -ים מתקדמים כגון Spring ו-Angular.js.
 
מהראל נמסר, כי "אנו מייחסים חשיבות עליונה לשירות לקוחותינו בדרך הטובה ביותר. אתר הלקוחות החדש נבנה עבור ובשביל לקוחותינו. האתר החדש מושק כהמשך רציף לפיתוחים טכנולוגיים ולפלטפורמות דיגיטליות מתקדמות שהושקו לאחרונה, לרבות אתרים ייעודיים לסוכנים ולמעסיקים. האתר מאפשר חיפוש וקבלת מידע בצורה פשוטה ונגישה מכל מכשיר ואנו צופים כי בשבועות הקרובים יקבל אישור רשמי  לעמידה בתקן AA לנגישות".
   
מחברת מיקרוסופט נמסר כי "החל מהגדרת החזון, דרך האפיון, הפיתוח ועד עלייתו לאוויר של האתר, התמודדנו עם דרישות עסקיות מורכבות ואתגרים טכנולוגיים בדגש על עולם החיפוש תוך שילוב מומחים טכנולוגיים ממיקרוסופט ישראל והעולמית שתרמו רבות להצלחת הפרויקט. באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של מיקרוסופט וצוות הפרויקט המשולב, ניתנה להראל האפשרות להגשים את החלום ולתת ללקוחותיה את השירות הדיגיטלי הטוב ביותר".
 
מחברת מטריקס נמסר כי "לצורך הפרויקט המיוחד והמאתגר גייסנו את המומחיות שלנו בעולם הדיגיטל והידע העשיר שלנו בעולם החיפוש על מנת למצות את מרחב האפשרויות של הטכנולוגיות עליהן מבוסס האתר ולהיענות לאתגרים הייחודיים שהציבה חברת הראל בכדי לשרת את  לקוחותיה. הפרויקט בוצע תוך שיתוף פעולה ברמה גבוהה ביותר בינינו לבין מיקרוסופט וחטיבת הטכנולוגיות של חברת הראל".
  • Rss