Close
שליחת קורות חיים

חינוך ואקדמיה

הבנה עסקית, נסיון, ופתרונות טכנולוגיים מתקדמים המותאמים לצורכי הארגונים במגזר חינוך ואקדמיה

מטריקס מתמחה בפיתוח, יישום ויעוץ למכלול נושאי המחשוב הרלוונטיים למגזר החינוך והאקדמיה. למטריקס פרוייקטים רבים בבתי ספר תיכוניים, אוניברסיטאות, מכללות, מכוני מחקר ועודלמטריקס בנוסף לשירותי ה- IT  הקלאסיים גם מתודולוגיות ופתרונות ייעודיים כמו לנושאי הוראה ולמידה מקוונת, כיתות ממחושבות וכו'.

פתרונות שלקוחות אוהבים

​תחנות עבודה וירטואליות

אספקת שירותי מחשב מתקדמים וגישה למערכות המידע מכל מקום ולכלל המשתמשים, גם מחוץ לכותלי המוסד הלימודי . סביבת עבודה  בדמות "תחנת עבודה וירטואלית אישית" מאפשרות להפעיל תוכנות ייעודיות מכל מחשב מכל מקום, בכל זמן וללא צורך בהגעה פיסית למכללה.
 

כיתה "חכמה"

מאפשרת הוראה מקוונת המבוססת על שילוב מחשב, מקרן, תקשורת אינטרנט ולוח חכם כמכלול למידה אופטימאלי. הלוח החכם מתקשר עם המקרן, המחשב הנייח של המורה, מחשבים ניידים של התלמידים, ערכות ההצבעה והמדפסות ומאפשר חווית למידה אינטראקטיבית ועתירת אמצעי ביטוי והפקה, לצד עבודה אישית וקבוצתית של הלומדים. בנוסף, הלוח כולל תוכנות בעלות תוכן לימודי- פדגוגי המשמש את המורה להעברת חומר הלימודים.
 

יומן נוכחות דיגיטאלי בסלולר

דיווחים על נוכחות תלמידים בכיתה, איחורים והפרעות באמצעות המכשיר הסלולארי/טאבלט של המורה.  המערכת מקושרת למערכת הממוחשבת לניהול בית הספר.
 

ספרים דיגיטליים

הספרות הדיגיטאלית תופסת תאוצה והופכת להיות חלק בלתי נפרד מאופן הקריאה של ספרים ומגזינים רבים בארץ ובעולם.
מגמה זו הולכת וגדלה עד כי הוצאות לאור בעולם חדלו מהפקה בדפוס ועברו להפקה בפורמט דיגיטלי המכונה ספרים דיגיטליים (eBooks)
אנו הבחנו במגמה והתחלנו להפיק חומר שיווקי , עסקי והדרכתי על גבי פורמט זה לחברות ועסקים בארץ ובעולם.
הפורמט מכיל ממשק משתמש קל וידידותי לקורא בעל יכולות חיפוש , הדפסה , הגדלה ,וקישוריות לסרטונים, אתרים, תמונות ועוד.
במהלך השנה הצות שעוסק בנושא ערך והפיק מספר ספרים במדיה דיגיטלית ללקוחותינו בארץ ובחו"ל, באופן שסייע להם בקידום והדרכה של המוצרים בשוק.
 

לומדות ואמצעי הדרכה מתוקשבים

פתרון מקצועי, נוח וחסכוני עבור ארגונים, רב שימושים ומגוון. למרכז ההתמחות ניסיון רב בפיתוח לומדות ייחודיות לצרכי הארגון, תוך התייחסות פרטנית לדרישות הארגון ומטרות הלמידה, בהתבסס על הכרות טובה עם הטכנולוגיות העדכניות ביותר. הפתרונות שהמרכז פיתח עבור ארגונים שונים כוללים: לומדות אוריינטציה, לומדות הדרכה למערכות חוצות ארגון וייחודיות, לומדות תהליכיות, Webinars, ותהליכי שיווק ושינוי עמדות בקרב עובדים.
 

מערכת ארכיב וניהול תהליכים

מערכת הארכיב וניהול התהליכים הופכת  את תהליך הטיפול בחשבוניות ספקים בארגון לדיגיטלי ואוטומטי. המערכת פותחה על מנת לייעל את תהליך הקליטה והאישור של חשבוניות ספקים ש'נדדו' בין גורמים מאשרים שונים בארגון.
תהליך הניתוב מבוצע באמצעות טבלאות החלטה חכמות לכל הישויות הרלוונטיות, המסמך נשמר בארכיב ומקושר אוטומטית לכלל הישויות הקשורות לכל חשבונית.
כמו כן שולב במערכת מנגנון זיהוי וחתימה דיגיטלית על מנת לזהות בצורה חד חד ערכית כל עובד ועובד.
המערכת הינו מודול של מערכת ה – ERP 'תפנית'
 

שירותי (CDN (Content Delivery Network

שירות ייעודי להעברת תכנים ברחבי הרשת לכל מקום וזמן בעולם באופן מאובטח.
השירות מאפשר העברת שידורים  חיים, סרטוני וידאו, VOD ושירותי סטרימינג, בהם משתמשים אתרי אינטרנט ומפעילי אפליקציות סלולאריות לשם העברת שידורים בדרך מהירה וחלקה. בנוסף, משמשת הרשת להעברה של גרסאות תוכנה וקבצים כבדים למספר גדול של נמענים, וכן העברה ושכפול של תכני אינטרנט. ניתן להשתמש בשירות לפתרונות למידה/הדרכה מרחוק.