Close
שליחת קורות חיים

תעשייה ומסחר

מתן פתרונות ייעודיים לתחומים שונים במגזר המסחר והתעשייה ולקוחותיו

מטריקס מתמחה ביישום והטמעת פתרונות ייעודיים לארגונים מסחריים, רשתות, מוסדות, וחברות תעשייתיות, החל מארגונים גדולים וכלה ב-SMB, על מגוון הענפים המרכיבים את המגזר: חברות ליסינג ומימון, חברות נדל"ן וניהול נכסים, יבואני רכב ומוסכים, משווקים ויבואנים של מוצרי צריכה ואלקטרוניקה, מוסדות אקדמאיים, תעשייה - מערכות ייצור, מרכזים לוגיסטיים, תיירות, מרכזי שירות, רשתות אופנה, דיור מוגן ועוד.
למטריקס ידע וניסיון בטיפול בצרכים הייחודיים של המגזרים השונים המרכיבים את עולם ארגוני התעשייה והמסחר, והיא מציעה מגוון פתרונות ניהול פיננסים ולוגיסטיים, פתרונות לניהול קשרי לקוחות, אינטרנט, מובייל ומסופונים, ניהול ידע ופורטליםBI ופתרונות אינטגרציה ובקרה.

פתרונות שלקוחות אוהבים

תפנית

תוכנת ERP פרי פיתוחה של מטריקס. המערכת מותאמת  לצרכים ולדרישות של ארגונים ישראלים ולצרכים ענפיים (ורטיקאליים) ייעודיים. תפנית פועלת בסביבת ה-WEB, ומטפלת במכלול הפעילויות הארגוניות, הפיננסיות, והניהוליות במפעלים, חברות, ארגונים כלכליים וגופים ציבוריים. המערכת מאפשרת לשלב את כלל הנתונים והתהליכים העסקיים של הארגון למערכת אחת אחידה תוך הצגת המידע לדרג המנהל לצורך קבלת החלטות. תפנית מוטמעת בלמעלה מ- 300 ארגונים בישראל. למודולים השונים של תפנית לחץ להרחבה
  

Tafnit BI  

מערכת המפיקה מידע משמעותי מבחינה עסקית מתוך מכלול הנתונים שמאוחסנים בתפנית ובכלל מערכות הארגון. המערכת מאפשרת לאתר דפוסים משמעותיים לניהול הארגון, ויצירת ד"וחות והתראות לצורך קבלת החלטות ניהוליות.  Tafnit BIמספקת מידע הסטורי, מידע עכשווי ותחזיות בנוגע לפעילות העסקית.
 
 

CODA

פתרון לניהול הפעילות הפיננסית בארגונים. מטריקס מיישמת ומטמיעה מספר מוצרים מובילים של חברת CODA העולמית בשוק הישראלי: מודול פיננסי, מודול רכש, מודול רכוש קבוע, מודול תקציב, ועוד.
 
 

 WMS

מערכת מתקדמת לניהול מרכזים לוגיסטיים ומרכזי הפצה, המותקנת במרכזים הלוגיסטיים והמחסנים הגדולים ביותר בישראל.
 

SSA Global (לשעבר: באאן)

מערכת ERP בינלאומית, המותקנת בישראל בארגונים גדולים ומובילים.
 

BPCS

מערכת בינלאומית שמטריקס מוכרת לניהול הלוגיסטיקה והייצור בארגונים תעשייתיים. 
 

MES

אגף תעשייה בחטיבת מערכות עסקיות הינו בעל למעלה מ-20 שנות וותק ביישום מערכת MES לניהול רצפת הייצור במפעלי תעשייה תהליכיים – תרופות, מזון ומשקאות.
היישום מבוצע באמצעות המוצרים POMS/POMSNet של חברת POMS Corporation האמריקאית.
יתרונות השימוש בפתרון המוצע:
  • שליטה ונראות מרבית של תהליכי הייצור במפעל משלב יצירת פקודות העבודה במערכת ה-ERP ועד סיום הייצור.
  • בקרת הייצור על פי המתכונים שהוגדרו לייצור המוצרים הספציפיים
  • עקיבות מקצה לקצה על חומרי הגלם והתוספים ששמשו לייצור המנות
  • בקרת איכות בכל שלב משלבי הייצור, ביצוע חסימות למנות שאינן עומדות במבדקי האיכות ומניעת שיווק מוצרים פגומים לשוק
  • שליטה על מלאי חומרי הגלם והתוספים במפעל
  • בקרה על משקל הפריט בפועל מול המשקל המוצהר על גבי האריזה, ועוד 
  

TOPAX

פתרון מבית matrix travel solutions עבור מפעילי שירותי תיירות. מערכתERP יעודית לענף התיירות הפועלת בקרב עשרות לקוחות ברחבי העולם.
 
 

E-travel

פתרון לניהול אתרי מכירות בתחום התיירות. הפתרון כולל מערכת ניהול מתקדמת המאפשרת לנהל תכנים שיווקיים ותכניSEO  לאתרי תיירות וכן מערכת שלמה לניהול ומכירת מוצרי תיירות. מערכת המכירות מאפשרת קידום עסקאות, באופן ידני, או בייבוא מוצרים ממערכות אחרות, וממשקים לאגריגטורים שונים של מוצרי תיירות. הפתרון כולל תשתית מלאה לביצוע חיוב הלקוח, פתיחת PNR  אצל הספקים, פתיחת docket אצל בעל האתר וכן מערכת ניהול הזמנות לתיעוד כלל הפעילות המכירתית באתר.
 
 

ACx

חבילת רכיבים המרכיבים יחד סל פתרונות מסחר אלקטרוני. רכיבים אלו גמישים וניתנים למימוש בצורות שונות כדי ליצור סוגים שונים של אתרי מסחר. רכיבים אלו כוללים רכיב לניהול קטלוג מוצרים (ניהול קטגוריות ומשפחות מוצרים, ניהול פרטי המוצר, תמחור מוצרים, יצירת חבילות, ניהול מבצעים ועוד). בנוסף, למערכת רכיבים לניהול תהליך רכישה הכוללים מבצעי קופה, עגלת קניות, רשימת משאלות ותהליכי רכישה כולל סליקה ובדיקות מלאי. לבסוף, כוללת החבילה רכיבים לניהול משתמשים, ולניהול התכנים באתר.
 

יישום פתרונות של ISVs אצל לקוחות ישראליים

מטריקס מציעה שילוב של פתרונות של ISVs ,בפרוייקטים שהיא מיישמת אצל לקוחות. הפרוייקטים מתבצעים בשיתוף פעולה עם startups ו ISVs אצל מגוון לקוחות החברה ובמגוון של מודלים עסקיים. פרוייקטים אלו מייצרים לקוחות המהווים Beta Site ו-Reference עבור ה-ISV או ה-Startup ומאפשרים לארגונים להינות מחדשנות באופן מבוקר ותוך גידור סיכונים. מטריקס חושפת לארגונים הזדמנויות אלה ונחשפת אליהם, במסגרת תהליכי Innovation as a Practice שהיא מציעה ללקוחותיה.
 

עננים למגזר תעשייה ומסחר

מטריקס מספקת פתרונות בתחום הענן לכל סוגי השירות PAAS ,IAAS ,SAAS ולכל קהלי היעד (פרטי, ציבורי, קהילתי) וסוגי השליטה (פנימי, חיצוני, אינטרה-ארגוני, היברידי), וכן לארגון שרוצה להיות צרכן של ענן או ספק של ענן. 
 
ארגוני מסחר ותעשייה, במיוחד אם הם גלובאליים, יכולים להנות מפתרונות בענן הציבורי. מטריקס מתמחה בפיתוח פתרונות ניהול ידע,CRM  ופתרונות תפעוליים בענן.
בנוסף, לארגוני המסחר והתעשייה הגדולים מטריקס מציעה להתמקד בהקמת ענן פרטי על פי ה-Blueprint שמטריקס פיתחה לאחר התאמתו לסביבה הייחודית של הארגון.
על בסיס אותה גישה, יכולה מטריקס לסייע לארגונים גם בבנייה ענן קהילתי, לדילרים, מפיצים, זכיינים או כל קהילה שרלוונטית לאותו ארגון.
 


מעבר לסדרת הפתרונות הרלוונטיים, מטריקס מציעה תהליכי תכנון אסטרטגיים ופרקטיים תחת השם Cloud Readiness.
מטרת התהליכים הינה למפות את התועלות העסקיות אל מול רמת הבשלות של הארגון, ולהכין מפת דרכים של כניסת הארגון לתחום מחשוב הענן. בצד הגדרת תרחישים עסקיים שבהם מחשוב ענן עשוי לתרום לשורה התחתונה של הארגון, מספק התהליך הנחיות ו-Best Practices להקמת תשתיות ומערכות במוכנות עתידית לשילובן בעולם של מחשוב ענן. השקעה ב-Cloud Readiness, משפרת את מצבו של הארגון גם אם לא יעבור לענן.
בנוסף מציעה מטריקס מעבדה ייחודית להתנסות בפתרונות הענן המתגבשים.
למידע נוסף, ראה מרכזי התמחות- התמחות רוחב-  Cloud Computing Theme.