Close
שליחת קורות חיים

הייטק ו-ISVs

תמיכה ופתרונות ייעודיים המסייעים ליצרני ומפתחי התוכנה העצמאיים וחברות Startup

התרבות הישראלית מטפחת צירוף ייחודי שלחדשנות ויזמות אינטנסיביות. המדיניות הישראלית בענייני הגירה, מחקר ופיתוח​, ושירות צבאיהיו גורמי מפתח בצמיחתה של המדינה ותרמו רבות להכתרתה כמדינת סטארט אפ. מטריקס רואה הזדמנות גדולה בשיתוף הפעולה עם חברות הסטארט אפ וה- ISVs, ומציעה שירותים ופתרונות לחברות בתחום הן באמצעות הספקים הבינלאומיים שהיא מייצגת, והן בשילוב פתרונות המגזר בשירותים ובפתרונות שהיא מפתחת עבור השוק האירגוני הישראלי. מטריקס ממנפת את פעילותה עם מגזר ההייטק להבאת חדשנות בתחומים השונים.

פתרונות שלקוחות אוהבים

קידום, שווק ותמיכה בחברות היטק, ISVs ו-startups בישראל וחשיפה לאירגונים המובילים במשק

על בסיס הפריסה הרחבה של מטריקס בארגונים בכל מגזרי המשק, מומחיות טכנולוגית והכרת צורכי השוק, מטריקס מייצגת ומקדמת ISVs ישראלים ופועלת באופן מתמיד להגדלת מספר החברות הישראליות אשר היא מקדמת.
קידום החברות מתבצע על ידי הפעלת מערכי השיווק, התמיכה והמכירות השונים בחטיבת מוצרי תוכנה  העוסקת בייצוג מוצרים בינלאומיים מעל ל- 20 שנה, וכן על ידי שילוב של החטיבות השונות בהתאם לצורך, והפעלת שותפויות והסכמי הפצה.
מטריקס חושפת את פתרונות ה-ISVs ללקוחותיה במשק הישראלי בין השאר באמצעות שירות Innovation as a Practice
 

תוכנית ייחודית של רד האט בישראל בשיתוף עם מטריקס לתמיכה בסטארט אפים ו-ISV -

Glocalization

מטריקס מציעה סיוע  ל-ISVs בבניית פתרון גלובאלי עם התאמות לוקאליות (שפה ומאפיינים ייחודיים לגאוגרפיה). מטריקס בונה  את ההתאמות הישראליות הנדרשות, ובאופן ייחודי, באמצעות חברת הבת Babcom Center,  בעלת יכולת לבנות את ההתאמות הנדרשות לעולם הערבי ולמדינות דוברות ערבית. מטריקס מספקת שירותים כמו לוקליזציה, תרגום ותמיכה בעברית ובערבית.
 

בדיקות ופיתוח Nearshore ו-Offshore

הצורך של ISVs בצוותי פיתוח ובדיקות איכותיים אך תחרותיים מול השוק העולמי מבחינת מחיר וגמישות הוא לעיתים מה שיקבע את כושר התחרות והשרידות. היכולת להקצות בזמן מהיר צוותי פיתוח ובדיקות זולים ואיכותיים, ובתחלופה נמוכה, הם יתרון משמעותי לכל ISV. שירותים אלו ניתנים על ידי Matrix Global. שירות זה ניתן בין היתר על ידי דוברי שפות שונות ברמת שפת אם. Matrix Global עובדת בצמוד למרכזי ההתמחות של מטריקס ולכן יכולה לספק שירותים רבים בהם מתמחה מטריקס במודל המשלב ליווי של מומחים מנוסים ופיתוח, בשיטת Nearshore להורדת עלויות. Matrix Global נהנית משירותי מרכזי ההדרכה של מטריקס המאפשרים לה להכשיר בזמן קצר כח אדם במגוון טכנולוגיות, פתרונות ועולמות תוכן.

שירותי helpdesk ללא הפסקה

הקמת מערך  helpdesk ושירות ללא הפסקה (24/7) עם SLA מוגדר דורש השקעה אשר לא תמיד משתלבת עם התוכניות העסקיות של התפתחות ה ISV/Startup. מטריקס מספקת שירותים אלו באמצעות Babcom Centers, חברת הבת שלה, תוך מתן דוחות חיווי ושקיפות מלאה למנהלי ה-ISV. שירות זה ניתן בין היתר ע"י דוברי שפות שונות ברמת שפת אם.
 

שירותי מומחים, יישום ופיתוח 

מומחי מטריקס מאפשרים לחברות הייטק ול-ISVs להתרכז בליבת פיתוח המוצר ולהשלים ידע שאינו קיים ברשותם על ידי שילוב הקשר של המומחים ומרכזי ההתמחות והישענות על הידע הרב הנצבר במטריקס בתחומים השונים (כגון פיתוח, תשתיות ופתרונות וישומיים עסקיים, ועוד). להרחבה, ראה מרכזי ההתמחות של מטריקס.
 

שילוב טכנולוגיות המיוצגות על ידי מטריקס וקשר עם חברות בינלאומיות מובילות בתחום

מטריקס מסייעת ל-Startups ו-ISVs בשלושה אופנים:
 1. אימוץ ושילוב טכנולוגיות ומוצרים המאיצים את הפיתוח ומשפרים את המוצר על בסיס מודלים עסקיים אטרקטיביים שונים המותאמים למודל העסקי של ה-ISV.
 2. סיוע בשותפויות וקשר לערוצי הפצה פוטנצייאלים עבור  ISV’s ו-startups , ועזרה בשירותי חברות תוכנה מובילות בעולם המיוצגות ו/או בקשרי עבודה ארוכי טווח עם מטריקס.  
 3. קניית מוצרים בעסקאות OEM, שילוב גרסאות R&D המפחיתות עלויות ראשוניות של רשיונות שימוש, שימוש במודלים של ניסוי טכנולוגיות חדשניות, והוכחות יכולת בהשקעה  משותפת. השימוש במוצרים בינלאומיים מאפשר ל-startup חשיפה לשווקים בינלאומים ולשירותי תמיכה ושיווק של הספק בסיוע מטריקס.להלן מספר מוצרים לדוגמא המהווים כיום חלק ממוצרי דגל במגזר זה.
  RED HAT – מערכות הפעלה/שרת אפליקציה מנועי חוקים ותהליכים/ווירטואליזציה/סביבת פיתוח בענן.
  BMC Software – הכלי המוביל בעולם לניהול סביבת ענן לשליטה בקרה ותזמון ולניהול משאבים.
  Business Objects – כלי Report ו-BI.Gomez – ניתוח חווית משתמש.Intelligent Data Access Networking - Gigamon - הגדלת ביצועי רשת ויכולות העברת מידע על הרשת.
  RTI-DDS(Data Distribution Services) – תשתית, מהמתקדמות בעולם, להעברת מסרים בקצב של מאות אלפים מסרים בשנייה ללא תלות ברכיב מרכזי.
   

  מרכזי ההדרכה של מטריקס לטובת ה-ISVs ו-startups

  מרכזי ההדרכה השונים של מטריקס מספקים מגוון קורסים והתמחויות המיועדים באופן ייחודי לניהול startups ו-ISV, כגון הדרך ל-IP, סליקות ומערכות תשלום בעולם, רגולציה, הכנת מצגת למשקיעים ופרזנטציות מנצחות, ועוד.
   

  עננים במגזר ISV והייטק

  מטריקס מספקת פתרונות בתחום הענן לכל סוגי השירות IAAS, SAAS ,PAAS ולכל קהלי היעד (פרטי, ציבורי, קהילתי) וסוגי השליטה (פנימי, חיצוני, אינטרה-ארגוני, היברידי), וכן לארגון שרוצה להיות צרכן של ענן או ספק של ענן. ל-ISVs וחברות Startup עניין ייחודי בתחום הענן, בחמישה תחומים בהם מטריקס יכולה לסייע:
      ייעול תהליך הפיתוח באמצעות הענן  - שימוש בפלטפורמת הענן על מנת לבנות מרכז פיתוח יעיל יותר ואג'ילי יותר
        Cloud Friendly Products – בניית מוצרים שהלקוחות יוכלו להריץ בעננים פרטיים/ציבוריים.
          Cloud Enabling Products – בניית מוצרים לשימוש הלקוחות על מנת שייבנו עננים ללקוחות שלהם.
            פיתוח הפתרונות של החברה במודל של שירות (SaaS) ולא כמוצר– הפיתוח יכול להתבצע מעל שירותי IaaS או מעל שירותי PaaS. מטריקס יכולה לסייע בבניית הפתרון המתאים לאסטרטגיה העסקית של החברה ובמימוש הפתרון בכל אחת מהחלופות.
             בניית ערוצי שותפים ומפיצים באמצעות הענן בגישה של B2B2C.
            מטריקס יכולה לסייע במימוש האסטרטגיה העסקית ובמימוש פתרונות הענן המיישמים אותה.
            מעבר לסדרת הפתרונות הרלוונטיים, מטריקס מציעה תהליכי תכנון אסטרטגיים ופרקטיים תחת השם Cloud Readiness.

            מטרת התהליכים הינה למפות את התועלות העסקיות אל מול רמת הבשלות של הארגון, ולהכין מפת דרכים של כניסת הארגון לתחום מחשוב הענן. בצד הגדרת תרחישים עסקיים שבהם מחשוב ענן עשוי לתרום לשורה התחתונה של הארגון, מספק התהליך הנחיות ו-Best Practices להקמת תשתיות ומערכות במוכנות עתידית לשילובן בעולם של מחשוב ענן. השקעה ב-Cloud Readiness, משפרת את מצבו של הארגון גם אם לא יעבור לענן.

            בנוסף מציעה מטריקס מעבדה ייחודית להתנסות בפתרונות הענן המתגבשים.