Close
שליחת קורות חיים

בריאות

פתרונות ליבה מנהלתיים, לוגיסטיים, בילינג ופיננסים ופתרונות רב ערוציים התואמים את צורכי המערכת הרפואית

מטריקס מתמחה בהבנת צורכי המערכת הרפואית ועוסקת בפיתוח, יישום והטמעת פתרונות במרכזים רפואיים ומוסדות בריאות. מטריקס מציעה כיום את הפלטפורמה המקיפה והמתקדמת ביותר לניהול כלל הפעילות המנהלתית, לוגיסטית, בילינג (ATD) ופיננסית במרכזים רפואיים, באמצעות מגוון פתרונות, העיקרית שבהם היא מערכת ה-ERP תפנית, אשר הותאמה במיוחד לצרכים הייחודיים של ענף הבריאות, וכן פתרונות לניהול תהליכים משפטיים ותהליכי גבייה ופתרונות לניהול היחסים של האירגון עם לקוחותיו בתחומי האינטרנט, המובייל וניהול קשרי הלקוחות (CRM).

פתרונות שלקוחות אוהבים

מערכת ERP תפנית

פתרון ייעודי לניהול כולל של מרכזים רפואיים. מערכת ERP תפנית הינה פופולארית בקרב בתי החולים בישראל, ומותקנת במעל 15 בתי חולים ומרכזים רפואיים מובילים בישראל ובעולם. מערכת תפנית מותאמת לניהול מודרני מתקדם של מרכזים רפואיים. המערכת מביאה לישראל את תפיסת ה-ERP הכוללת בבתי חולים, כפי שנהוגה היום באירופה ובארה"ב. בנוסף לייעול התפעול והניהול של המוסד הרפואי, נותנת המערכת תמונת מצב עדכנית בזמן אמת, בכל דרגות הניהול הרפואי-מנהלתי, הפיננסי והלוגיסטי, ומאפשרת תהליך קבלת החלטות מושכל. תפנית מתממשקת למערכות האחרות הפועלות במרכזים רפואיים, כגון המערכת הקלינית (ניהול תיק חולה), ניהול המעבדות ועוד. למודולים השונים של תפנית לחץ להרחבה.
 

רפואה מקוונת- e-health

ערוץ הרפואה המקוונת מאפשר שיתוף פעיל של המטופל בניהוּג וניהול מצבו הרפואי בבריאות ובחולי, באמצעות כלים אינטראקטיביים המותאמים לנתוניו האישיים. המערכת בפיתוחה של מטריקס מאפשרת אספקת שירותים מקוונים רבים וחדשניים המבוססים על 3 פלטפורמות : אינטרנט, מובייל ו- BI ובכללם:
ניהול התיק הרפואי האישי של המטופלים ובני משפחתם הקטינים, מול הארגון, ומול הצוות המטפל במרפאה תוך מתן מענה רפואי מקצועי באופן זמין, נגיש, הפחתת העומס על המרפאות, שיפור ברמת השירות והרציפות במתן השירות הרפואי, חסכון כלכלי, תרומה לסביבה ירוקה ומיתוג הארגון כמוביל וחדשני בתחום.
 

שולחן עבודה במרפאה

נועד לשיפור איכות השרות במרכזי שרות ותמיכה מרובי ערוצים, מערכות ופלטפורמות. שולחן עבודה מספק ממשק משתמש פשוט ואינטואיטיבי לטובת קלות ומהירות הגישה למשאבים שונים בארגון כמו למערכות CRM ומערכות רלוונטיות אחרות, למכירות צולבות ולהעברת נתונים בין אפליקציות במקומות הנדרשים. היישום הסופי מעצים את הלקוחות ומשפר את המוכנות העסקית באמצעות: גישה קלה לכל המידע, חוויית משתמש משופרת תוך הדרכת תהליכים, העצמת הסוכנים / פקידים, שיפור תפוקות בתהליכי פיתוח, פישוט תהליכי אינטגרציה ומינוף השקעות IT קיימות (אגרגציה/אוטומציה/לכידת אפליקציות למקום אחד).
 

 CIM(Claims Informtion Managment)

מערכת מחשוב ייעודית לניהול, ייעול ובקרה של הליכים משפטיים והליכי גבייה בארגונים, סילוק תביעות פנים וחוץ מוסדיים המבוססת על פלטפורמת Microsoft Dynamics CRM וחוסכת זמן יקר וכסף רב בניהול תהליכי גבייה באירגונים.
 

יישום פתרונות של ISVs אצל לקוחות ישראליים

מטריקס מציעה שילוב של פתרונות של ISVs, בפרוייקטים שהיא מיישמת אצל לקוחות. הפרוייקטים מתבצעים בשיתוף פעולה עם startups ו-ISVs אצל מגוון לקוחות החברה ובמגוון של מודלים עסקיים. פרוייקטים אלו מייצרים לקוחות המהווים Beta Site ו-Reference עבור ה-ISV או ה-Startup ומאפשרים לארגונים להינות מחדשנות באופן מבוקר ותוך גידור סיכונים. מטריקס חושפת לארגונים הזדמנויות אלה ונחשפת אליהם, במסגרת תהליכי Innovation as a Practice שהיא מציעה ללקוחותיה.
 

עננים למגזר הבריאות

מטריקס מספקת פתרונות בתחום הענן לכל סוגי השירותIAAS, SAAS  , PAAS ולכל קהלי היעד (פרטי, ציבורי, קהילתי) וסוגי השליטה (פנימי, חיצוני, אינטרה-ארגוני, היברידי), וכן לארגון שרוצה להיות צרכן של ענן או ספק של ענן.
 
לארגוני בריאות  גדולים מטריקס מציעה להתמקד בהקמת ענן פרטי על פי ה-Blueprint שמטריקס פיתחה לאחר התאמתו לסביבה הייחודית של הארגון.
 


על בסיס אותה גישה, יכולה מטריקס לסייע לארגונים גם בבנייה ענן קהילתי, לרופאים, בתי מרקחת, בתי חולים או כל קהילה שרלוונטית לאותו ארגון.
מעבר לסדרת הפתרונות הרלוונטיים, מטריקס מציעה תהליכי תכנון אסטרטגיים ופרקטיים תחת השם Cloud Readiness.
מטרת התהליכים הינה למפות את התועלות העסקיות אל מול רמת הבשלות של הארגון, ולהכין מפת דרכים של כניסת הארגון לתחום מחשוב הענן. בצד הגדרת תרחישים עסקיים שבהם מחשוב ענן עשוי לתרום לשורה התחתונה של הארגון, מספק התהליך הנחיות ו-Best Practices להקמת תשתיות ומערכות במוכנות עתידית לשילובן בעולם של מחשוב ענן. השקעה ב-Cloud Readiness, משפרת את מצבו של הארגון גם אם לא יעבור לענן.
בנוסף מציעה מטריקס מעבדה ייחודית להתנסות בפתרונות הענן המתגבשים.
למידע נוסף, ראה התמחות רוחב Cloud Computing Theme.