Close
שליחת קורות חיים

שותפים עסקיים

 • Microsoft

  מטריקס הנה שותף בכיר ברמת Gold של מיקרוסופט העולמית בכל קשת הפתרונות והמוצרים הרחבה של מיקרוסופט. מטריקס שותפה גם בתוכניות שותפים בינ"ל ייחודיות המאפשרות לה  חשיפה מוקדמת לידע וגיבוש יוזמות ייעודיות לשוק.
  שיתוף הפעולה ההדוק יחד עם המומחיות שנצברה סביב פתרונות מיקרוסופט מאפשרים ללקוח הטמעה חלקה של פתרונות מקיפים מקצה לקצה, ומתן מענה לכלל הצרכים בתהליך: ייעוץ וליווי, שיווק פתרונות תוכנה, יישום ופיתוח, ניהול פרויקטים, הדרכה והטמעה. כמו כן פותחו במטריקס מגוון שירותים ופתרונות ייחודיים המבוססים על פלטפורמות מיקרוסופט המספקים ללקוח ערך מוסף ויכולות טכנולוגיות ועסקיות מתקדמות.
  בנוסף למטריקס התמחות ייחודית ורבת ניסיון  בתחומי הפתרונות הרב ערוציים (אינטרנט, מובייל ו-CRM), פורטלים, ניהול ידע ופתרונות הקמה, פיתוח, הגירה ושימוש בתוכנה במודל ענן.
  חטיבת ההדרכה של מטריקס, הינה שותפת זהב של מיקרוסופט העולמית. 
  מטריקס הנה שותף זהב של מיקרוסופט במגוון התמחויות ובשנת 2011 נבחרה לשותף מוביל בטריטוריה NSI (National System Integrator), שותפות המעניקה למטריקס גישה למשאבים ולטכנולוגיות המאפשרים הבאת ערך מוסף ללקוחות.
                                                                     
  לפרטים נוספים
 • IBM

  מטריקס הנה שותף מוביל ברמה הגבוהה ביותר, רמת Premier, של IBM כבר 15 שנה. במסגרת שיתוף הפעולה, מספקת מטריקס את מגוון השירותים וההתמחויות הרחב ביותר סביב מוצרי IBM בישראל.
  בין השירותים אותם מספקת מטריקס בטכנולוגיות IBM: שיווק פתרונות תוכנה, פיתוח ויישום, הדרכה והטמעה, שירותי ייעוץ, שירותי מומחים ומתודולוגיות, ניהול פרויקטים, פתרונות תשתית וחומרה וכן מגוון פתרונות יחודיים  בתחומי האינטגרציה, B2B, מסחר אלקטרוני, MF  ו-data power.
  באמצעות מאות המומחים של מטריקס בטכנולוגיות IBM ומרכז ההדרכה המתקדם והבלעדי בישראל “Blue Education Center” אשר מנוהל על יד ג'ון ברייס הדרכה-מכללת הי-טק, הפכה מטריקס ל"מעבדת הידע" הגדולה ביותר בישראל של טכנולוגיות IBM.                  
  לפרטים נוספים
 • Oracle

  מטריקס הנה שותף ברמה הגבוהה ביותר (רמת פלטינום) של Oracle העולמית. שיתוף הפעולה עם מטריקס מקנה ללקוחות היצע רחב של פתרונות ושירותים סביב מוצרי Oracle.
  במטריקס התמחות ייחודית בתחומי יישום ופיתוח סביב Peoplesoft CRM ו-Siebel, פרויקטים ופתרונות בתחומי SOA ,DB ו-BI.
  במטריקס פותחו מגוון פתרונות ייעודיים מבוססי Oracle, כמו מערכת ERP (תפנית), מערכת ליבה בנקאית (bankware) ומערכות ייחודיים לשוק ההון.
  חטיבת ההדרכה של מטריקס, הינה מרכז ההדרכה המוסמך, הגדול והמוביל של חברת Oracle בישראל והיא מקיימת מדי שנה את "שבוע Oracle", כנס המחשוב הגדול בישראל בו לוקחים חלק אלפי משתתפים.
   
  לפרטים נוספים
 • Red Hat

  מטריקס הינה הנציגה הרשמית והמפיצה הרשמית של פתרונות Red Hat בישראל זה שנים רבות. מאז כניסתה של Red Hat לישראל שולבו באמצעות מטריקס פתרונות Red Hat בלמעלה מ-650 ארגונים, במקרים רבים כבסיס ליישומים הקריטיים בארגון.
  היחסים הטובים וההדוקים בין מטריקס לבין Red Hat בישראל מתבטאים גם במודל הפעילות הייחודי: ישראל היא המדינה היחידה בה הנציג המקומי מספק פתרונות, שירות ותמיכה הן ברמה 1 והן ברמה 2. מודל זה מעיד על רמת האמון של Red Hat במוניטין, במקצועיות ובשירותיות של מטריקס.
  מרכז ההתמחות של מטריקס הכולל שירות של תמיכה בקבוצת הקוד הפתוח מספק שירותים 24X7 ומדורג גבוה במדדים של מקצועיות ומידת ההבנה של אנשי השירות את צרכי הארגון, נכונות לסייע, מהירות המענה ואדיבות אנשי השירות. הקשר ההדוק בין Red Hat לבין מטריקס וכן היותה של ישראל מדינה עם יוזמות טכנולוגיות רבות בדמות חברות הסטארטאפ המוקמות בה, הובילו את Red Hat להשיק תכנית ייחודית לתמיכה בסטארט אפים בישראל, בשיתוף פעולה הדוק עם מטריקס - Red Hat innovate.

  לפרטים נוספים
 • EMC

  מטריקס הינה שותפה מובילה של EMC בישראל משנת 2006. במטריקס צוות מומחים שהוסמכו ע"י EMC אשר מקדם את מגוון פתרונות החברה וביניהם: וירטואליזציה, אחסון מרכזי, גיבוי והתאוששות מאסון. למטריקס גם התמחות בעולם ניהול התוכן והידע במסגרתה משולבים גם מוצרי דוקמנטום של חברת EMC.
  מרכז הפתרונות המשותף של EMC ומטריקס, הראשון מסוגו שהוקם בארץ, זכה בפרס מרכז הפתרונות המצטיין באירופה (אוקטובר 2009). המרכז הוקם במטרה לאפשר ללקוחות התנסות בסביבה המדמה את סביבת המחשוב הקיימת בארגון תוך כדי שימוש במערכות EMC.
  ג'ון ברייס הדרכה-מכללת הייטק, השייכת לזרוע ההדרכה של מטריקס, הנה ספק ההדרכה הרשמי הבלעדי של EMC  בישראל.
   
  לפרטים נוספים
 • SAP

  מטריקס הינה שותפה בכירה של SAP ברמת GOLD ולהן שותפות ייחודית בתחום SAP BusinessObject. מטריקס הינה מרכז הידע הגדול והוותיק בישראל בתחום - 16 שנות ידע וניסיון במכירה, יישום ותמיכה בפתרונות SAP BusinessObject, והינה השותפה היחידה המספקת שירותי תמיכה במוצר.
  Matrix BI, זרוע ה-BI של מטריקס, מספקת שירותי יישום, מומחים ופיתוח פתרונות לעולם ה-BI המשלימים את היצע הפתרונות הרחב של מטריקס בתחום.
  במטריקס עשרות מומחים המשולבים בפרויקטים שונים מבוססי SAP, עם דגש למומחיות בתחום הפיננסי.
  ג'ון ברייס הדרכה-מכללת הייטק, זרוע ההדרכה של מטריקס, הנה ספק הדרכה מוסמך מוביל של חברת SAP בישראל.
   
  לפרטים נוספים
 • HP

  מטריקס מובילה בתכנון פרוייקטים ובאספקת פתרונות חדשניים על ידי שימוש בטכנולוגיות HP.
  חטיבת האינטגרציה והתשתיות של מטריקס הינה שותף ומפיץ של חברת
  (Compaq (HP משנת 1992 ובולטת כיום כאחד השותפים הגדולים שלה בתחום החומרה והשירותים.
  בנוסף, לטאקט בדיקות, חטיבת הבדיקות של מטריקס והשחקן המוביל בארץ בתחום, שיתוף פעולה אסטרטגי עם HP software במכירת רישיונות ושירותי ערך מוסף לכלי HP software בתחום הבדיקות והאוטומציה.
  ג'ון ברייס הדרכה-מכללת הייטק, זרוע ההדרכה של מטריקס הנה ספק ההדרכה הבלעדי של HP Software  בישראל וספק הדרכה מוביל של חטיבת התשתיות של HP.
   
  לפרטים נוספים
 • Apple

  מטריקס הוסמכה כ- Apple System Integrator (ASI) בישראל למתן פתרונות לשוק ארגוני האנטרפרייז וכן למרכז ההדרכה המורשה של Apple בארץ Apple (AATC).

  במסגרת שיתוף הפעולה בין מטריקס לחברת  Apple, מקנה מטריקס ידע ופתרונות לארגונים בכל הקשור לניהול נייד ושימוש בטכנולוגיה לייעול ולהשגת יתרון תחרותי בשוק, חיבור מערכות ניידות למערכות האירגון, הכלת המדיניות האירגונית על האפליקציות הניידות, פיתוח פתרונות לעולם הנייד בתחום השיווקי והתפעולי ומתן פתרון כולל לכל היבטי הפיתוח והיישום של פתרונות ניידים באירגון .
  מטריקס מספקת פתרונות מקיפים מבוססי iPad ו-iphone המותאמים ספציפית לצרכי הארגון, קישור לתשתיות המידע כחלק מהאסטרטגיה הרב ערוצית באירגון תוך מתן מענה לאתגרי הניהול, אבטחת המידע והשליטה באפליקציות והשימושים השונים במכשירים. למטריקס קשר ישיר למהנדסי Apple בחו"ל ולידע והניסיון הרב הנצבר במאות אירגונים בעולם ובארץ.
  לפרטים נוספים
 • Amazon

  מטריקס נבחרה כשותף פרימייר של AWS, (השותפה הישראלית היחידה  מבין כ-20 שותפות בעולם). בנוסף, מטריקס שותף ייעוץ מוביל, מפיץ עולמי מורשה ומפיץ מורשה למגזר הממשלתי בכל קשת הפתרונות והשירותים שלAWS.. כשותפה מובילה, למטריקס חשיפה מוקדמת לידע, סיוע טכנולוגי ועסקי ייעודי לאנשיה וללקוחותיה וכן יוזמות משותפת ייעודיות לשוק הארגוני הישראלי אמזון בחרה בג'ון ברייס - מכללת הייטק, חטיבת ההדרכה של מטריקס, כמרכז ההדרכה שלה בישראל - הסמכה, קורסים והעשרת הידע בקהילה סביב עולמות התוכן של אמזון. כמו כן , מטריקס מספקת מענה כולל -  שירותי ייעוץ, תכנון, הטמעה, פיתוח והסבה, תמיכה, תחזוקה, ופתרונות סביב מגוון עולמות תוכן כגון: Big Data, המשכיות עסקית ותשתיות, אבטחת מידע, פיתוח ובדיקות.

  לפרטים נוספים